Vile per shitje prane rruges Pjeter Budi ne Tirane

ID TRS-1219-60T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 500.000
Sipërfaqe m2 290
Dhoma 6
Tualete 5
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Visha

Vile per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Me nje siperfaqe trualli prej 290 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 380 m2.
-Kati i pare: sallon, kuzhine e vecuar, dhome gjumi e madhe dhe tualet.
-Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.
-Kati i trete: sallon, kuzhine,2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Vila ofrohet e pamobiluar dhe eshte ne gjendje mjaft te mire pasi eshte ndertuar vitet e fundit.
Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale.
Kati i pare me katin e dyte lidhen me shkalle te brendshme me njera tjetren por edhe me shkalle te jashme.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga sistem qendror i instaluar ne te gjitha ambientet.
Tualetet gjithashtu ofrojne edhe ngrohjen me ane te dyshemese.
Poshte viles ndodhet nje oborr ne te cilen ofrohet nje ambient ndenje dhe poste parkimi.
Vila eshte e orientuar nga lindja e cila mundeson drite natyrale gjate gjithe dites.
Ka akses te lehte ne rrugen Pjeter Budi, rrugen Mihal Grameno, rrugen Petro Nini Luarasi etj.
Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.


Cmimi: 500.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën