Vile per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRS-324-56C
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 1.500.000
Sipërfaqe m2 1445m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selaudin Zorba

Vile per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane .

Prona  perbehet nga 691 m2 truall dhe 840m2 ndertim ne 4 kate .

Banesa eshte e perbere nga 13 dhoma gjumi ,5 dhoma ndenje ,10 tualete ,4 ballkone dhe 3 veranda.

Kati i pare ka te perfshire nje magazine ne hyrje ,5 dhoma gjumi dhe 5 banjo te gjitha te mobiluara gjithashtu dhe veranden.

Kati i dyte eshte i perbere nga 1 korridor te madh , 2 tualete , 3 dhoma gjumi , 1  sallon , 1 kuzhine e vecuar ,dy ballkone dhe nje verande te madhe .

Kati i trete 1 korridor , 2 tualete , 3 dhoma gjumi, 1 sallon , 1 kuzhine e vecuar ,2 ballkone dhe nje verande te madhe. Kati i katert eshte i perbere nga 1 korridor ,1 tualet ,2 dhoma gjumi ,1 sallon ,1 kuzhine e vecuar .

Ngrohja dhe ftohja do te mundesohen nga kondicionere me sistem qendror kondicionimi i instaluar ne cdo ambient te viles. Lidhja midis kateve te viles realizohet me shkalle te brendshme.

Vila eshte e pershtatshme per cdo lloje biznesi ose shtepi dhe ofrohet totalisht e mobiluar.

Zona ka akses te shpejte me rrugen e Dibres, rrugen 5 Maj ,rrugen Selaudin Zorba dhe zonen e Alliasit.


      Cmimi: 1.500.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën