Vile per zyra me qera ne zonen e Selvise ne Tirane (TRR-118-51d)

ID TRR-118-51d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 600 m2
Shperndarja 14
Tualete 7
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhemal Tafaj

Vile per zyra  me qera ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe 600 m2 te shperndare ne kater kate.

Kati i pare eshte i organizuar ne 3 ambiente, dy tualete dhe ballkon.

Kati i dyte dhe i trete kane nje perberje te njejte prej nga kater ambientesh, dy tualete  dhe ballkone.

Kati i katert katert organizohet ne 3 ambiete, 1 tualet, ballkon dhe verande.

Vila eshte e pershtatshme per shume aktivitete te ndryshme si Kopesht femijesh, Zyra Programimi, etj.

Kati i pare ka  hyrje te vecante ndersa katet e tjera lidhin edhe me shkalle te brendshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner ne cdo ambient te viles.

Vila orientohet nga perendimi dhe ka pamje nga zona perreth.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne qender te  Tiranes, ne rrugen e Dibres etj.

 

Cmimi 2500 Euro/muaj (Taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën