Vile rezidenciale 3 - kateshe me qera prane Casa Italia ne Tirane (TRR-614-12b)

ID TRR-614-12b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3800 Euro
Sipërfaqe m2 1200 m2 + 600 m2
Dhoma 7
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Casa Italia, Tirane

Vile 3 – kateshe moderne me qera ne rrugen 29 - Nentori ne Tirane.

Vila ndodhet buze rruge kryesore prane Casa Italia ne Tirane. 

Pozicioni I viles eshte teper favorshem per bizneset pasi ka akes ne autostraden Tirane – Durres dhe ne shume rruge te tjera kryesore.

Ka nje siperfaqe prej 1200 m2 toke dhe 600 m2 ndertim ( 200 m2 cdo kat ) e cila organizohet ne kete menyre:

-Kati I pare ka, 2 dhoma te cilet jane mobiluar per zyre, kuzhine me vete, sallon I madh, koridor dhe tualet,

-Kati I dyte ka, 3 dhoma gjumi ( 2 matrimoniale dhe 1 femijesh ), koridor, ballkon dhe tualet,

-Kati I trete ka, 2 dhoma gjumi, 2 sallone ( njeri prej tyre eshte I pajisur me oxhak ), ballkon dhe tualet te madh me hidromasazh.

Vila eshte plotesisht e mobiluar per banim sipas stilit modern. Ka sistem qendror te ngrohjes se kaldajave, gjithashtu cdo dhome eshte e pajisur me kondicionere.

Oborri ka nje ndarje me vete e cila mund te perdoret per biznese te ndryshme. Gjithashtu ketu ndodhet dhe nje godine njekateshe e cila mund te perdoret per zyra. 

Rreth e rrotull viles ka gjelberim dhe peme te ndryshme.

Ajo mund te perdoret per banim, fondacione, organizata, zyra, firma te ndryshme shperndarje , kazino etj.

Ka mundesi per parkim makine.

Ne dispozicion te viles eshte dhe nje gjenerator I madh ne gjendje pune.

Cmimi 3800 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën