Vile Rezidenciale me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-513-12)

ID TRR-513-12
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2200 euro
Sipërfaqe m2 300 m2+ 300m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane. Me siperfaqe trualli 500 m2, vila ofron 300 m2 hapesira te banueshme dhe 200 m2 oborr.
Vila ofron katin e nendheshem ku perfshihet garazhi dhe kantina e vererave.
Kati i pare i banimit ofron sallon te madh ndenje te pajisur me oxhak, dhome gatimi me vete dhe banjo.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo, ku dhoma matrimonial perfshin dhome garderobe dhe banjo brenda.
Vila mundeson sistem qendror ngrohje, oxhak funksional, sistem alarmi.
Vendndodhja ofron ajrin e paster dhe qetesine e nevojshme.
Vila eshte e pershatshme per te huaj dhe rezident ne Shqiperi.
Ne te do te gjeni oborrin e gjelberuar per moment relaksuese.
Vila eshte ne perfundim te punimeve (mjaft cilesore) dhe le hapesira per ndryshime, ne varesi te deshirave te klientit.

Cmimi: 2200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne nje nga rezidencat me te bukura te vilave ne Lunder. 

E rrethuar me gjelberi
Me Qira 818-33a 2300 €

Vile me qera ne nje nga rezidencat me te bukura te vilave ne Lunder.  E rrethuar me gjelberim dhe me pamje te ...

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres.

Vila
Me Qira 1117-35a 2300 €

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres. Vila ka siperfaqe te ...