Vile tre kateshe me qera prane TEG-ut ne Tirane

ID TRR-823-16X
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 306
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Vilave

Vile tre kateshe me qera tek rruga e Vilave ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 306 m2 dhe ndahet ne katin nendhe, katin e pare dhe katin e dyte.
Kati nendhe organizohet ne nje hapesire open space dhe nje dhome lavanderie.
Kati i pare organizohet ne nje ambient open space dhe nje dhome.
Pjese e katit te pare do te jete dhe kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Kati i dyte ofron 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.
Cdo dhome ka ballkonin e saj.
Me ane te kondicionereve me sistem chiller do te mundesohet ngrohja dhe ftohja e te gjithe viles.
Aktualisht vila ofrohet e pamobiluar dhe eshte e shtruar me parket ne te gjitha ambientet.
Vila orientohet nga lindja dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
Gjithashtu vila ka nje hapesire oborri te shfrytezueshme rreth 43 m2.
Ne oborr do te keni dhe hapesire parkimi.
Pritet te perfundoje teresisht ne fund te shtatorit te 2023.
Vila ndodhet brenda nje kompleksi modern te sapo ndertuar dhe shume te preferuar nga vendasit dhe te huajte.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut, ne zonen e Mulletit, ne zonen e Lundres dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 3000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder.
Kjo vile renditet nder vilat me te vecant
Me Qira 521-32A 2900 €

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder. Kjo vile renditet nder vilat me te vecanta te kompleksit, ...