Vile tre kateshe per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane, (TRS-1117-11d)

ID TRS-1117-11d
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 230.000 Euro
Sipërfaqe m2 230 m2
Dhoma 3
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Vile per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 230 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate  ku kati i pare dhe i dyte jane te organizuar  ne sallon, kuzhine te ndare, dy tualete, nje dhome gjumi ndersa kati i trete ka nje dhome gjumi dhe nje depo ku mund te kthehet lehtesisht edhe ne tualet.

Kati i pare i viles ka hyrje te vecante  nga kati i dyte dhe i trete qe lidhen me shkalle te jashtme.

Vila ofrohet e mobiluar , kati i trete eshte i shtruar me parket dhe dritaret jane dopio xham.

Ballkoni qe ndodhet ne katin e dyte eshte i orientuar nga lindja.

Vila ndodhet prane rruges kryesore dhe mund te sherbeje edhe per biznes, si zyra, hostel etj.

Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi dhe ne autostraden Tirane- Durres.

I pajisur me cerifikate pronesie per 109 m2

 

Cmimi 230.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane.
Në Shitje 220-40S 220.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane. Ka nje siperfaqe ...

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Perbehet nga 4 kate. Kat
Në Shitje 1018-4E 240.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Perbehet nga 4 kate. Kati perdhe ka nje ...

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane.

Shtepia ka n
Në Shitje 419-14S 240.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale ...