Vile tre kateshe per shitje ne zonen e Domjes ne Tirane

ID TRS-1023-41Z
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 270.000
Sipërfaqe m2 950+415.2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Domje, Tirane

Vile 3-kateshe per shitje prane autostrades Tirane-Durres, ne zonen e Domjes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 283.5m2, siperfaqe ndertimi prej 415.2m2 dhe siperfaqe are 950m2.
Vila ndahet ne 3 kate dhe organizohet si meposhte.
Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine dhe sallon, dhome pritje, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon i bollshem.
Kati i dyte organizohet ne sallon, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkone.
Kati i trete eshte i parregulluar dhe organizohet ne dhy dhoma gjumi, 2 ballkone dhe nje tualet/.
Vila ofrohet per shitje totalisht e mobiluar.
Eshte e orientuar nga Veri-Perendimi-Lindja duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Oborri i shtruar me pllaka ofron vend parkimi per dy-tre makina gjithashtu dhe peme frutore.
Zona eshte mjaft e qete dhe e sigurte.
Toka me emertimin are me siperfaqe 950m2 disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ka akses direkt ne zonen e Laknasit, zonen e Kasharit, Autostraden Tirane-Durres.
Shtepia eshte e pajisur me leje legalizimi.

Cmimi 270.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën