Zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane

ID TRR-315-2m
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 250
Kati 4
Sipërfaqe m2 65
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu i I

Zyra me qera ne qender te Tiranes .
Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati ekzistues.

Zyra pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit ,ku ndodhen biznese te ndryshme .
Ka nje siperfaqe 65 m2 i cili eshte i organizuar ne 3 ambjente  zyrash, depo , dhe tualet.

Apartamenti ka 2 ballkone nje prej te cileve me pamje nga rruga kryesore .
Ofron mundesi shume te mira reklamimi nga ana e bulevardit kryesor dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.
Ka akses direkt me Bulevardin Zogu I , qendren e Tiranes , rrugen Reshit Petrela .
Hyrja e pallatit eshte ne anen e pasme zone ne te cilen ofrohet edhe mundesi parkimi .

 
Cmimi 250 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera prane Arkives se Shtetit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ko
Me Qira 116-13b 350 €

Apartament per zyre me qera prane Arkives se Shtetit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri ...

Apartament 1+1  per zyre ne rrugen Isa Boletini ne Tirane

Zyra ndodhet ne katin e pare te ba
Me Qira 1215-28K 220 €

Apartament 1+1  per zyre ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e pare te banimit te nje ...

Ambient zyre me qira ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7
Me Qira 223-17Z 300 €

Ambient zyre me qira ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ...

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzi
Me Qira 115-23b 320 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues ne rrugen ...

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje priva
Me Qira 518-41E 300 €

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private, prane rruges ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 722-30G 350 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te ...


Ambient zyre me qira ne Kompleksin Magnet, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0-t
Me Qira 1122-68Z 380 €

Ambient zyre me qira ne Kompleksin Magnet, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0-te nje pallati te ri ...

Zyre me qera prane Vesa Center ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 717-47d 350 €

Zyre me qera prane Vesa Center ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...