Zyra me qera prane qendres se Tiranes (TRR-114-29b)

ID TRR-114-29b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze rruge kryesore.

Ambienti ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne 3 dhoma, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Pallati ka punime shume cilesore me nje standart shume te larte. Ai ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor.


Apartamenti ka drite natyrale ne te gjitha dhomat e saj. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Jepet bosh.


Avantazh i kesaj prone eshte se ndodhet ne zemer te qytetit me hyrje – dalje ne te gjitha rruget kryesore.

Eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, organizata, shoqata, klinike, studio por edhe per banim.
Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi per makinen ne katin e nendheshem.

Cmimi 600 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 915-40m 500 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri te ...

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga
Me Qira 1014-53j 680 €

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri te
Me Qira 1018-62L 550 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri te sapoperfunduar ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te r
Me Qira 617-10K 630 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri perballe Hotel ...

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, du
Me Qira 1213-13b 500 € €

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, duke u pozicionuar ne ...

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane
Me Qira 114-25 500 €

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane bulevardit ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit
Me Qira 714-22j 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit, ne buze te rruges ...

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e II-te te
Me Qira 214-24j 672 €

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e II-te te nje kompleksi te ri ...