Zyra moderne me qera ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane

ID TRR-119-26S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2250
Kati 2
Sipërfaqe m2 250
Shperndarja 7
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe buze rruge kryesore.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 e organizuar ne: 7 ambiente zyrash, 2 tualete dhe korridor.

Ambienti ofrohet i mobiluar ose bosh sipas deshires se klientit. 

Zyrat jane te dizenjuara mjaft bukur ne cdo cep te saj dhe ofrojne nje stil modern.  Eshte e shtruar e gjitha me mermer cilesor, sistemi i ndricimit eshte led , dritaret jane dopio xham duke parandaluar totalisht ndotjen akustike. 

Pese zyra ofrohen te mobiluara totalisht, pjesa tjeter ofrohet e pamobiluar. 

Kater ambiente jane te pajisura me sistem qendror per ngrohjen dhe ftohjen.

Ofrohet dhe mundesia per ndarje ne 2 ambiente, pasi ka 2 aksese hyrje te vecuara. 

Ndodhet ne rruge kryesore dhe ofron mundesi shume te mire reklamimi.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: Fondacion, Shoqate, Organizata te ndryshme etj.

Ka akses ne rrugen Jordon Misja, rrugen Reshit Petrela, Bulevardi Zogu i Pare etj.

 

Cmimi 2250 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje godi
Me Qira 1016-23K 2300 €

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje godine 4 kateshe me ...

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 713-31 2300 €

Ambient per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per zyre me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-
Me Qira 716-9K 2300 €

Apartament 3+1 per zyre me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...