Zyre 3-kateshe me qera prane Kryqezimit 21 Dhjetori ne Tirane (TRR-717-34K)

ID TRR-717-34K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 350 Euro
Shperndarja 12
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Zyre 3-kateshe me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne rrugen Muhamet Gjollesha.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 35 m2 te organizuar ne 3 kate.

Kati i 1-re ofron: nje hapesire te madhe prej 100 m2 dhe nje tualet.

Kati i 2-te ka: 2 dhoma, 2 salla, dhe 1 tualet.

Kati i 3-te eshte i organizuar ne: 5 dhoma, 2 sallone, dhe 2 tualete.

Ndertesa ofron nje strukture druri, ambientet e te ciles jane lehtesisht te aksesueshme nga nje hapesire ne tjetren.

Ambienti ofron mundesi per ushtrimin e aktiviteteve te ndryshme si: magazine e organizuar me zyra, dyqan i bashkuar me zyra dhe magazine, market etj.

Perreth godines ofrohen kushte te mira parkingu.

Zona eshte e zhvilluar me shume sherbime ne te, si: zyra, markete, shkolla etj.

Eshte zone lehtesisht e aksesueshme nga rruget: Muhamet Gjollesha, Myslym Shyri, Besim Imami etj.


Cmimi 2000 Euro/ Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje q
Me Qira 617-9K 1900 €

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje qendre biznesi. Ka ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 716-11K 1900 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...