Zyre me qera afer autostrades Tirane-Durres, ne Durres (DRR-719-2L)

ID DRS-719-2L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 900 m2
Shperndarja 0
Tualete 6
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Maminas, Durres

Zyre me qera ne zonen e Maminasit ne Durres.

Zyrat kane nje siperfaqe prej 900 m2 te organizuara ne 3 kate. 

Secili kat ofron hapesire open space te ndara me mure gipsi dhe 2 tualete.

Jane shume te pershtatshme per biznes fasoneri dhe aktivitete te tjera.

Ofron energji elektrike 3 fazore dhe ruajtje e ambientit 24 ore me roje me nje pagese ekstra.

Ne zonen perreth ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.

Pozicionohet afer autostrades Tirane-Durres dhe ka akses te lehte nga rruga dytesore.

Ofron mundesi parkimi te disa makinave ne e perparme te nderteses.

Cmimi: 2  Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 716-11K 1900 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje q
Me Qira 617-9K 1900 €

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje qendre biznesi. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 919-42T 1700 €

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor buze ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo
Me Qira 318-36 1700 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapondertuar. Ka nje ...