Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-419-69L)

ID TRR-419-69L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 12.920 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 760 m2
Shperndarja 15
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Ambient zyre me qera te Kullat Binjake ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznesi shume te njohur ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 760 m2 te organizuar ne nje hapesire open space me ndarje me gips ne zyra me te vogla, korridor, kuzhine dhe tualete.

Zyra eshte e pajisur me fasade xhami duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites gjithashtu dhe nje pamje shume te bukur te qytetit.

Ambienti ka te instaluar sistemin per ngrohje-ftohje qendrore i pavarur nga godina, gjenerator per raste emergjence dhe ndricim Led te pershtatshem per zyra .

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: organizata, forndacione, kompani, shoqata etj.

Pallati eshte i ri dhe ofron kushte moderne, 2 ashensor, recepsion ne hyrje, siguri maksimale, hapesira te gjelberuara dhe mundesi parkimi me pagese ekstra.

Ne kete zone ushtrojne aktivitetin e tyre shume biznese te tjera prestigjoze.

Cmimi: 17 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën