Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-918-18E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 2
Sipërfaqe m2 250
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Ambient me qera per zyra ne Kompleksin Delijorgji ne rrugen e Kavajes, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje blloku te ri banimi.

Ka nje siperfaqe prej 250 m2 dhe perfshin 2 ambiente openspace, nje tualet dhe 2 ballkone.

Ambienti ofrohet bosh. Ai eshte i shtruar me parket dhe eshte ne gjendje shume te mire. Tavanet e larte e karakterizojne pronen.

Hapesirat e brendshme ndahen nga vetrata xhami dhe ato te jashme jane po ashtu me vetrata xhami qe nuk lejojne te percillen zhurmat ne brendesi. Nepermjet tyre mundesohet nje reklamim shume i mire i biznesit nga ballkoni.

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje sistem qendror.

Sherben per qellime te ndryshme biznesesh.

Pallati ofron administrim.

Pallati ndodhet buze rruges kryesore dhe ka dalje te lehte per automjetet per ne rruge kryesore dhe per tek stacioni i autobuzit per kembesoret.

Ndodhet shume prane Qendres, zones se Astirit, Unazes dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.  

 

Price: 1800 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 919-42T 1700 €

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor buze ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 716-11K 1900 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje q
Me Qira 617-9K 1900 €

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje qendre biznesi. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo
Me Qira 318-36 1700 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapondertuar. Ka nje ...