Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-318-27L)

ID TRR-318-27L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 280 m2
Shperndarja 6
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri shume prane librit Universitar.

Me nje siperfaqe prej 280 m2 apartamenti ndahet ne 2 salla te medha open space, 4 ambiente zyre, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Dhomat kane hapesira te bollshme dhe jane te pajisura me kondicioner per ngohjen dhe ftohjen.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani sherbimi, fondacion, shoqate, organizate, klinike, studio etj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt. Shume kompani te ndryshme ushtrojne aktivitetin e tyre ne kete zone.

Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor. Ka akses ne shume rruge te ndryshme te Tiranes sic jane: rruga Ibrahim Rugova, Bulevardi Deshoret e Kombit dhe shume rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 2000 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje q
Me Qira 617-9K 1900 €

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje qendre biznesi. Ka ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 716-11K 1900 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane

Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2
Me Qira 1120-9i 1860 €

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2 me pamje te hapur ...