Zyre me qera prane qendres Globe ne Tirane, (TRR-517-22K)

ID TRR-517-22K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 450 m2
Shperndarja 7
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ambienti  ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri ku zyra eshte i pajisur me ashensor privat.

Zyra ka nje siperfaqe prej  450 m2 e organizuar ne 6 ambiente te ndryshme te medha, kuzhine te vecuar, verande 80 m2 dhe 2 tualete.

Ka nje orietim nga veriu,lindja dhe jugu, me pamje te gjithe zones perreth,i pajisur me dritare ne cdo ambient qe mundesojne ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ideal per zyra biznesi si; studio ligjore, zyra per firma ndertimi etj.

Ambienti eshte i pajisur me te gjithe aksesoret te pershtatshem per zyra, sistem ndricimi, sistem ngrohje-ftohje qendrore, ashensor privat.

Pallati eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe te frekuentuara te Tiranes, me akses direkt ne rrugen e Kavajes dhe ndodhet vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes.

Cmimi:  4500 Euro/ muaj  i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje p
Me Qira 414-48j 4550 €

Zyra me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...