Zyre me qera prane Qendres Toptani ne Tirane (TRR-319-41T)

ID TRR-319-41T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 225 m2
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi me ashensor.

Zyra ofron nje siperfaqe totale prej 225 m2 te pamobiluar te organizuar ne: 1 ambient open space dhe 2 tualete.

I gjithe ambienti eshte i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Zyra ka te instaluar sistemin qendror te ngrohjes dhe te ftohjes.

Zyra eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: call center, agjensi, fundacione etj.

Ne te njejten godine ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te medha.

Pallati eshte i ri dhe ofron administrim, kamera sigurie, recepsion etj.

Ne cmim eshte I perfshire edhe nje vend parkimi falas.

Ka akses direkt ne qendren e Tiranes, rrugen e Elbasanit etj.

 

Cmimi: 2500 Euro/muaj. ( perfshire taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën