Zyre me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-619-39L)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-619-39L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 230 Euro
Sipërfaqe m2 15 m2
Shperndarja 0
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Skenderbej, Qender

Zyre me qera ne Qender te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi.

Ofron nje siperfaqe prej 15 m2 te organizuar ne nje dhome open space.

Ofrohet plotesisht e mobiluar dhe ka ndricim te pershtatshem per zyre.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror te kondicionimit.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per zyra si: fondacion, kompani, shoqate, zyra te ndryshme avokatie  etj.

Ambientet e perbashketa jane shume komode duke ofruar dekore me lule te ndryshme, bar-kafe si dhe tualete te perbashketa ne korridor.

Zona eshte teper e zhvilluar dhe e kerkuar si nga vendasit dhe nga te huajt.

Pallati ju ofron siguri te larte me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor.

Cmimi: 230 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-18T 350 €

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri brenda nje ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje n
Me Qira 316-33b 185 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese 1-kateshe ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe, prane
Me Qira 1117-33L 200 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe, prane Bulevardit Zogu ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4&nda
Me Qira 1117-2L 300 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4–kateshe shume ...

Ambient per zyre me qera prane zones se Bllokut, afer bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ndod
Me Qira 319-7S 300 €

Ambient per zyre me qera prane zones se Bllokut, afer bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 918-11E 300 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te ...

Zyre me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Ka
Me Qira 218-1d 200 €

Zyre me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 40 ...

Zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te kompleksit Ring C
Me Qira 218-21R 300 €

Zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te kompleksit Ring Center ne ...