Zyre me qira ne qender te Tiranes.

ID TRR-1022-10Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 3
Sipërfaqe m2 150
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Urani Pano

Ambient zyre me qira ne rrugen Urani Pano, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ka siperfaqe totale prej 250 m2 e ndare ne siperfaqe verande 100m2 dhe siperfaqe e brendshme 150m2.
Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne nje ambient pune te madh, tre ambiente pune me te vegjel, dy tualete, dhe nje ballkon.
Zyra eshte e orientuar nga VeriPerendimi duke i mundesuar asaj ndricim natyral per gjate dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me sistem qendror chiller.
Gjithashtu ambienti ka pamje te lire dhe te kendshme te qyetit te Tiranes.
Pallati ofron adminstrim, siguri dhe gjithashtu eshte i pajisur me 2 ashensore.
Disponohet dhe nje post parkimi me kosto ekstra.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me Bulevardin Zogu i Pare, Rrugen e Dibres, Rrugen e Barrikadave etj.

Cmimi: 1200 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyrat ndod
Me Qira 1013-56 1300 €

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ...

Apartamente per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin gjysmen e katit te VII-te te nje kompleks
Me Qira 1014-5j 1300 €

Apartamente per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin gjysmen e katit te VII-te te nje kompleksi te ri ...

Ambient zyre per qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin 7 te nje pal
Me Qira 723-20X 1300 €

Ambient zyre per qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin 7 te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne
Me Qira 215-88m 1300 €

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
S
Me Qira 421-3D 1100 €

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale ...

Ambient zyre me qira tek Zogu i Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashenso
Me Qira 1020-28V 1300 €

Ambient zyre me qira tek Zogu i Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...