Zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-720-33V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 88
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Ambjent zyre me qira prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati modern me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 88 m2 te organizuar ne dy dhoma te medha, dy ballkone, banjo dhe korridor.

Ambienti I shtruar me parket druri Tik, ngrohje dhe ftohje me sistem qendror chiller.

Ky ambient eshte I pershtatshem per zyra te ndryshme si avokati, noteri e shume biznese te tjera.

Orientimi I objektit eshte nga lindja qe ben te mundur ndricim natyral pjesen me te madhe te dites.

Ofron dhe nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.

Ka akses ne rrugen Faik Konica, rrugen Gjeneral Nikols, me parkun e madh te Tiranes dhe rruge te tjera lidhese.

 

Cmimi: 1000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 900 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 obo
Me Qira 218-50d 1100 €

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane. Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 oborr. Kati i pare ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...