Ambient tregtar per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRS-424-18X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 68.000
Sipërfaqe m2 21.60
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hasan Alla

Dyqan per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 21.60 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Dyqani eshte i shtuar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne ambientin open space. 
Pjesa e perparme e dyqanit eshte e veshur me fasade xhami duke ofruar mundesi shume te mire reklamimi. 
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Prane dyqanit mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati, i cili eshte i pozicionuar prane rruges kryesore, ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne autostraden Tirane-Elbasan, ne zonen e Komunes se Parisit, dhe ne zonen e Kopshtit Botanik.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 68.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne zonen e Freskut, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te
Në Shitje 318-18E 55.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne zonen e Freskut, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Abdulla Keta shume prane rruges se Dibres ne Tirane.
Eshte i pozicionuar
Në Shitje 524-15Z 80.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Abdulla Keta shume prane rruges se Dibres ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje ...

Dyqan per shitje prane Kopshtit Nr:2.Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, buze rrug
Në Shitje 1014-34b 80.000 €

Dyqan per shitje prane Kopshtit Nr:2.Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.Ka ...

Dyqan ne shitje perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e I te nje pallati te
Në Shitje 413-48 72.000 €

Dyqan ne shitje perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e I te nje pallati te ri, me siperfaqe 40 ...

Dyqan per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 517-35L 63.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 720-12D 75.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Imer Ngregjoni, prane shkolles se Bashkuar ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne k
Në Shitje 614-4b 70.000 €

Dyqan me qera ne rrugen Imer Ngregjoni, prane shkolles se Bashkuar ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re ne nje ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet nje katin perdhe te nje pal
Në Shitje 720-33V 80.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet nje katin perdhe te nje pallati ...