Zyre me qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit , Tirane

ID TRR-1020-11i
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 7000
Kati 0
Sipërfaqe m2 230
Shperndarja 2
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Zyre me qira tek Kullat Binjake , ne qender te Tiranes.
Ambjenti eshte ne total 230m2 , I ndodhur ne katin e pare prane Kullave Binjake , ku perfshin sallen e madhe si ne foto ,
 dy tualete ne katin nentoke dhe nje ne katin 0.
Salla eshte e bollshme per aktivitete dhe veprimtari te ndryshme , 
Orientimi I zyres eshte per nga Veri-Lindja ku gjate oreve te mengjesit , ka drite te bollshme .
Zyra ofrohet e pamobiluar , dhe ka komoditetin dhe mundesine te behet me ndarje dhomash sipas deshires se klientit.
Jashte ka dhe nje tarrace te vogel , qe mund te perdoret si vend-pushim .
Pika me e forte e kesaj zyre , eshte vendodhja .Zona eshte nder me te kerkuarat ne qytet dhe qe ofron 
me shume mundesi komunikimi me pjesen tjeter te qyetetit. Aksesi  ne te gjitha rruget kryesore eshte mjaft I lehte 
 si psh. Rruga e Elbasanit ,bulevardi Bajram Curri, sheshi Skenderbeu , Blloku ,
 dhe cdo rruge tjeter lidhese qe ka pikenisjen nga bulevardi Deshmoret e Kombit .

Cmimi:7000 Euro/Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën