Zyre me qira prane Kullave Binjake ne Tirane

ID TRR-624-33X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Kati 2
Sipërfaqe m2 167
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Zyre me qira tek rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 167 m2 dhe organizohet ne 4 ambiente pune, 2 tualete, nje veranda e cila rrethon te gjithe zyren dhe nje korridor qe lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Eshte e shtruar me pllake dhe ofrohet e pamobiluar.
Zyra orientohet nga veriu dhe mundeson drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Apartamenti ofron pamje nga rruga kryesore duke dhene dhe mundesi shume te mira reklamimi. 
Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si:  noteri, zyre arkitekture, call centre e shume te tjera. 
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar dhe me levizje, me facilitete dhe sherbime te ndryshme prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Bllokut, ne qendren e Tiranes dhe ne rrugen e Elbasanit. 


Cmimi: 2500 euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje
Me Qira 518-5L 2625 €

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi ...

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznes
Me Qira 516-38K 2600 €

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznesi shume prane ...

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit,
Me Qira 814-48j 2600 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve ...

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 624-37X 2620 €

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me
Me Qira 120-12T 2400 €

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me ashensor. Zyra ka ...

Ambient zyre me qera prane Piramides se Tiranes.
Pozicionohet  ne katin e 11-te te nje qendre
Me Qira 323-45R 2400 €

Ambient zyre me qera prane Piramides se Tiranes. Pozicionohet  ne katin e 11-te te nje qendre biznesi shume ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te r
Me Qira 123-64Z 2600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne rruge ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati
Me Qira 120-54H 2400 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri buze rruge ...