Zyre ne shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRS-1014-44j)

ID TRS-1014-44j
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 140.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 70 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Wilson

Ambjent per zyra ne shitje prane Sheshit Wilson ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qendre tregtare ku operojne dhe zyra te tjera perfaqesuese, supermarket e dyqane te ndryshme.
Qendra ju ofron komoditetin, sigurine dhe fasilitetet e nevojshme.
Zyra ka siperfaqe prej 70m2 e cila mund te sherbeje sic eshte tani, me dy zyra ose ne nje ambjent te vetem te hapur.
Ju mund te shfrytezoni dhe te gjitha mobiljet qe shihni ne foto.
Ne fasaden e xhamit ju keni mundesi shume te mira reklamimi.
Zyra eshte e pershtatshme per noteri, avokat, studio, dyqan, parukeri, adrese postare, etj.
Gjithashtu zona eshte mjaft e preferuar, e lehte per tu gjetur dhe shume prane pikave kyce te qytetit.
Me hipoteke.


Cmimi: 2000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën