Zyre per qira ne nje Co-Working space prane Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-224-49A
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 370 euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 25
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tefta Tashko Koco

Ambient zyre me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco, prane Pazarit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe modern.
Ka nje siperfaqe prej 25m2 dhe eshte pjese e nje co-working space, por e vecuar nga pjesa tjeter e zyres.
Ambienti eshte i mobiluar dhe i pershtatur per nje post pune, si dhe i pajisur me kondicioner per ngrohje-ftohje.
Zyra eshte e pershtatshme per funksione te ndryshme si: zyre konsulence, zyre avokatie, finance etj.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet lehte me Sheshin Avni Rustemi dhe qendren e Tiranes.

Ne cmim eshte i perfshire elektriciteti, uji, interneti dhe administrimi.


Cmimi: 370 euro/muaj (tatimi i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznes.
Me Qira 120-4T 400 €

Ambient zyre me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznes. Ambienti ka nje ...

Ambient modern per zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te n
Me Qira 316-1b 350 €

Ambient modern per zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1223-29X 440 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 216-7K 230 €

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume ...

Zyra me qira ne Rrugen Jeronim De Rada,shume prane Qendres Tregtare Toptani

Ambjenti pozicionohet
Me Qira 1222-19R 250 €

Zyra me qira ne Rrugen Jeronim De Rada,shume prane Qendres Tregtare Toptani Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe te ...

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej.
Zyra eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 123-60R 500 €

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te ...

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri.

I poz
Me Qira 915-57k 360 €

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri. I pozicionuar ne katin e ...

Dyqan me qira prane stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 124-26Z 500 €

Dyqan me qira prane stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ...