Zyre per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1116-58K)

ID TRS-1116-58K
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 266.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 95 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Bogdani, afer rruges Sami Frasheri

Zyre per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Shkolles Edit Durham.

Ka nje hapesire prej 95 m2 te shperndare ne 3 dhoma, 2 tualete, arkiv dhe koridor.

Kjo prone eshte pershtashme per lloje te ndryshme biznesi si zyre arkitekture, zyre avokatie, call center etj.

Zyra eshte e orientuar nga lindja dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte mjaft e njohur dhe e preferuar pasi shume firma prestigjoze ushtrojne aktivitetin e tyre.

Ka lehtesisht akses ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Vaso Pasha, rrugen Brigada e VIII dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 2800 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën