Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-117-5L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 91m2 eshte e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhom...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-117-4L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte e ndare ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2...

Apartament dupleks me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-117-1L) Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ashensor. Me siperfaqe te brendshme prej 290m2 eshte e ndare si me poshte: Ne katin e pare ndodhet salloni i...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-1216-43L) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje te vecuar. Me nje siperfaqe prej 140m2 ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon....

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1216-34L) Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri Siperfaqja prej 96 m2 eshte e ndare ne sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Pallati eshte...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1216-33d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi te ri. Ka nje siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne sallo, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-32L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor. Siperfaqja prej 80m2 eshte mjaft mire e shfrytezueshme ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi dhe tua...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1216-25L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja prej 120m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, depo dhe ...

Apartament 3+1 me qera afer liqenit te thate ne Tirane, (TRR-1216-23d) Cmimi:500 euro

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati te ri Apartamenti ka nje siperfaqe prej 250 m2 ku 118 m2 jane hapesira e brendshme dhe 132 m2  verande. Hapesira e brends...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-1216-22d) Cmimi:350 euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9te te nje pallati  te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Jepet totalisht...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-1216-21L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Me nje sipefaqe prej 87m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket te cilesise se larte, tuale...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1216-19L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, prane rruges kryesore. Siperfaqja prej 120m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar  ne sallon, kuzhine te vecuar,...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRR-117-22d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera afer fushes se  Ali Demit ne Tirane. Ap...

Cmimi:225 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-117-23d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera afer rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Aparta...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu Zi ne Tirane (TRS-117-24L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:57.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-117-25L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane. Ndodhet ne a...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane , (TRS-117-26a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane, shum...

Cmimi:265.000 Euro