Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1116-17L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Zogun e Zi. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge. Ka siperfaqe totale prej 109 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,  2 dhoma gjumi, koridor, tualet, depo...

Apartament 3+1 me qera afer 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1116-14L) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues shume te mirembajtur. Banesa ka siperfaqe prej 93m2 dhe ndahet ne sallon dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, koridor dhe 2 tualete. ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1116-12L) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume te mirembajtur. Ka siperfaqe totale prej 110m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine se bashku, 3 dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera afer qendres Kristal te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1116-8D) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1  me qera  afer  qendres Kristal tek Komuna e Parisit. Ndodhet ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane me kopshtin Botanik dhe me Unazen e Madhe te Tiranes.  Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 85...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane, (TRR-1116-5D) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Disponon nje siperfaqe 120 m2 te shperndare ne sallon, , kuzhine te ndare, ambient ngrenie, dy dhoma gjumi,  ballkon dh...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane , (TRR-1016-37D) Cmimi:400 euro

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ne krah te kishes katolike Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2, te shperndara ne dy dhoma gjumi, dhome ndjenje,  kuzhine,  ballko...

Apartament tripleks me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-1016-29L) Cmimi:2500 Euro

Apartament tripleks me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 dhe te fundit te nderteses me hyrje individuale me ashensor. Banesa ka siperfaqe totale prej 510m2 ku perfshihen: hapesirea e brendshme &nb...

Apartament 2+1 me qera afer Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1016-28L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 86 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor,...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1016-27L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ofron 105 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon te dhe dy...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-1016-25d) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile ka teshe pa ashensor ne nje nga zonat me qeta te qytetit. Ka nje hapesire banimi prej 150 m2 te shperndare ne dhome ndenje te ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1016-18L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane Stadiumit Selman Stermasi. Sipefaqia totale e baneses eshte 70m2 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhom...

Apartament 2+1 me qera afer qendres se Tiranes (TRR-1016-16L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 120m2 dhe ka nje organizimi te mire te struktures se brendeshme te dhomave ne s...

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-418-3L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Kongresi I Manastirit ne Tirane....

Cmimi:800.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRR-418-4a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-418-5a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozi...

Cmimi:500 Euro

Vile moderne me qera ne zonen e Lundres ne Tirane (TRR-418-6L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane. Vile moderne me qera ne...

Cmimi:1700 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-418-7L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane Pozici...

Cmimi:85.000 Euro