Shtepi private me qira prane Ish Fushes se Aviacionit, ne Tirane

ID TRR-1022-19Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 600
Sipërfaqe m2 140
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ferdinand Deda

Shtepi Private 3+1 me qira ne rrugen Ferdinand Deda, ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe 400m2 truall nga te cilat 140m2 eshte ndertim.
Siperfaqja 140m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Dy nga dhomat e gjumit jane te pamobiluara por mobilohen sipas kerkeses se klientit.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon dhe ne dhome gjumi.
Banesa eshte e saporinovuar me cdo gje te re.
Gjithashtu apartamenti eshte i pajisur me sistem kamera sigurie.
Ne oborrin e shtepis mund te parkohen lehtesisht 3 makina.
Zona ka akses te shpejte me rrugen  Ndre Mjeda, rrugen Babe Rexha, Zonen e Ish fushes se Aviacionit, Zogun e Zi, 21 Dhjetorin etj.

Cmimi: 600 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.

Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe
Me Qira 1018-1L 470 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ndertimi ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Rrok Kola prane Adreno.
Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 ku 374
Me Qira 223-56R 700 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Rrok Kola prane Adreno. Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 ku 374 m2 jane truall dhe ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.
Me siperfaqe 90 m2, cdo kat eshte i organiz
Me Qira 413-34 700 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Me siperfaqe 90 m2, cdo kat eshte i organizuar ne 3 dhoma, ...