Vile 2 kateshe me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-413-34)

ID TRR-413-34
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 700 euro
Sipërfaqe m2 180 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zonja Curre

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.
Me siperfaqe 90 m2, cdo kat eshte i organizuar ne 3 dhoma, aneks dhe banjo.
Cdo kat eshte i pajisur me hyrje me vete.
Vila ofrohet e pamobiluar, e përshtatshme per zyra, fondacione, shoqata apo biznes.
Rreth e qark do gjeni oborrin e gjelbëruar dhe mundesi parkimi.
Cdo ambjent eshte i pajisur me kondicioner. Uje dhe drita 24h.

Cmimi: 700 euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise, ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.

Ka nje siperf
Me Qira 419-67S 600 €

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise, ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej ...

Vile me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.Vila pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e persh
Me Qira 115-50r 800 €

Vile me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.Vila pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e pershtatshme si per ...

Vile per qera ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 dhe s
Me Qira 1117-5d 800 €

Vile per qera ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 dhe siperfaqe trualli ...