Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-62K) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire prej 80 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi,...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-60b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ko...

Apartament 1 + 1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1215-55K) Cmimi:450 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ri 4 katesh me mundesi parkimi perpara objektit te perfshira ne cmim. Me hapesire banimi prej 53 m2 ofron; dhome n...

Apartament 3 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1215-53b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te ndertuar rreth viteve 2000. Me nje siperfaqe prej 170 m2 banesa ndahet ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, korido...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1215-52b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sal...

Apartament 2 + 1 me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1215-51b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 110 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe ...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1215-49b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues, prane parkut Rinia. Me nje siperfaqe prej 80 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine e cila eshte vendosur ne koridor, 2 dhoma ku n...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-1215-45b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri. Banesa ka siperfaqe banimi prej 75 m2 dhe siperfaqe v...

Apartament 2+1 me qera ne afersi me Ambasaden Amerikane ne Tirane (TRR-1215-41K) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re pa ashensor. Me nje hapesire banimi prej 140 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim prane Unazes se Vogel ne Tirane (TRR-1215-39b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ju ofron siguri, administrim, ashensor dhe mundesi per parkim makine ne oborrin tij pa pagese. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1215-35K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 60 m2 hapesire banimi ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, ...

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1215-22b) Cmimi:330 Euro

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor me karte personale per cdo banor. Banesa ka siperfaqe ...

Ndertese me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane (TRR-1118-20E)
Tirane,Albania

Ndertese me qera ne rrugen Kosova ne Koder Kamez, Tirane. Dy katet ...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRS-1118-23E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 i adaptuar ne 3+1, ne shitje ne rrugen Myslym Shyri n...

Cmimi:100.000 Euro

Zyre me qera prane zones se Gardes ne Tirane (TRR-1118-24L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:1300 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1118-25L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:98.000 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1118-26L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5...

Cmimi:500 Euro