Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardi Zogu I ne Tirane (TRR-915-72K) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Ne nje hapsire 90 m2 ofrohet: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, tualet, korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter dhe eshte i mobiluar ne meny...

Apartament 2 + 1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-915-71b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks te ri pallatesh. Kompleksi ju ofron siguri maksimale, sheshpushim per banoret, mundesi per parkim makine ne katet -1 dhe -2 me pagese e...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-915-70b) Cmimi:320 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Pallati ka cilesi te larte ndertimi duke ju ofruar siguri, administrim dhe ashensor. Banesa ...

Apartament luksoz me qera siper Kopshtit Botanik, Tirane (TRR-915-66k) Cmimi:1000 Euro

Apartament luksoz me qera siper Kopshti Botanik ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje kompleksi te ri pallatesh rezidencial me nje pamje shume te bukur nga Liqeni Artificial. Apartamenti eshte plote drite natyrale dhe me...

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-915-64b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane gjimnazit Gjuhet e Huaja. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor te pajisur me karte sigurie. Banesa ka sipe...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-915-62k) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane. Apratamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ne nje hapsire 120 m2 ofrohen: Dhome ndenje , guzhine e ndare, ambjent ngrenie ,dy dhoma gjumi,...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-915-61b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome tjeter ndenje ose studimi, ...

Apartament 2+ 1 me qera te rruga Dervish Hima, Tirane (TRR-915-55k) Cmimi:850 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ambasades Amerikane  dhe stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 120 m2 ofron : Sallon, dhome  ndenje, 2 dhoma g...

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-915-53b) Cmimi:400 Euro

Apartament modern me qera prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 88 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi matrimonial...

Apartament 2+1 me qera tek rruga Fortuzi, Tirane (TRR-915-52k) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi ne Tirane  Pozicionohet ne katin e pare te banimin ne nje pallat te ri. Me nje siperfaqe prej 85 m2 e cila perbehet nga 1 dhome gjumi, dhome ndenje, guzhine te madhe, koridor si dhe nje tualet ...

Apartament 3 + 1 me qera prane ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-915-51b) Cmimi:800 Euro

Apartament modern me qera prane Ish-Samsungut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri dhe ne nje nga  zonat me te preferuara te kryeqytetit. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 137 m2 te ndare ne sallon t...

Apartament 2+1 me qera ne Laprake ne Tirane(TRR-915-50m) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 100 m2 ofron: sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, verande, 2 tualete. Apartament...

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e ish Bllokut ne Tirane (TRS-413-44)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje te Farmacia Greke ne Tirane. Apartamenti po...

Cmimi:1500 euro/m2

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane (TRR-413-45)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Cmimi:300 euro

Apartament 3+1 me qera per biznes ne Bulevardin Zhan D'Ark ne Tirane (TRR-413-46)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Aparta...

Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera tek Ish Ekspozita ne Tirane , (TRR-413-47)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Kullat e Ish Ekspozites “Shqiperia Sot ...

Cmimi:300

Apartament 1+1 ne shitje te ish- Uzina Enver ne Tirane (TRS-413-47)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti p...

Cmimi:60.000 euro