Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRR-1122-11G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 420 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Isa Boletini

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i pamobiluar, vetem dy dhomat e gjumit jane te mobilura ne menyre bashkekohore.
Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Pallati ofron administrim dhe siguri dhe ka akses direkt ne zonen e Selvise.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar dhe ndodhet shume pak minuta larg qendres se qytetit.

Cmimi 420 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e d
Me Qira 818-36d 320 €

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile
Me Qira 1115-42K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 3 kateshe. Me ...

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 215-39b 500 €

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri brenda ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Agush Gjergjevica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile
Me Qira 622-54S 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Agush Gjergjevica ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile ...

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati
Me Qira 420-10D 500 €

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta ne
Me Qira 1114-57b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 322-17V 450 €

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qera afer me rrugen e Elbasanit ne Tirane.  

E pozicionuar ne katin e 5-te te
Me Qira 516-56a 500 €

Apartament me qera afer me rrugen e Elbasanit ne Tirane.   E pozicionuar ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...