Apartament 2+1 me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane (TRR-414-49j)

ID TRR-414-49j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 150
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bill Klinton

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne koder te qytetit, mbi Kolegjin Kristal. Shume prane Kopshtit Botanik dhe Liqenit Artificial te Tiranes.

Zona eshte e qete dhe duke u zhvilluar me ritme te shpejta, me vila dhe ndertime te reja.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje vile, me siperfaqe 150 m2.

Eshte totalisht I mobiluar me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme.

Mobilimi eshte teper modern dhe komod.

Hapesirat jane te bollshme dhe te shperndara ne: sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, verande dhe 2 tualete.

Sic mund ta shihni dhe nga fotot, asgje ska per t’ju munguar ne kete prone. 

Gjithashtu veranda eshte nje vend perfekt per femijet tuaj apo per t’u relaksuar.

Vila ka dhe garazh per makinen tuaj.

Ngrohja mundesohet nga kondicioner por edhe nga oxhaku funksional.

 

Cmimi: 500 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 619-54S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 220-51H 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet ne ka
Me Qira 216-18b 600 €

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.


Apartamenti ndodhet ne rrugen kryeso
Me Qira 114-49b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore shume afer prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 319-59T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Nje apartament luksoz me cdo gj
Me Qira 912-6 600 € €

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje te re duke ju ...

Apartament me qera ne fiillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nj
Me Qira 1015-32b 400 €

Apartament me qera ne fiillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...