Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Ambiente per zyra me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, (TRR-1217-63d) Cmimi:500 Euro

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane Zyra ndodhen ne katin e trete dhe te katert te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe  prej 150 m2 eshte e  organizuara ne tre ambjente, koridor, dy tualete dhe ballkon. ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1217-62R) Cmimi:220.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 140 m2. Hapesira eshte e organizuar ne nje sallon, 3 dhoma,2 ballkone, korridor dhe 2 tualet...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1217-61R) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri prane Liqenit te Thate. Siperfaqja e pergjithshme eshte 150 m2 dhe organizohet ne nje sallon me hapesire te bollshme, kuz...

Apartament 1+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane, (TRS-1217-59d) Cmimi:75.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale e artamentit eshte 79 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 68 m2. Siperfaqja e brendshme eshte...

Apartament 3+1 per shitje ne Linze, Tirane (TRS-1217-60R) Cmimi:110.000 Euro

Apartament per shitje ne Linze, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 207 m2 eshte perbere nga 68 m2 verande, 11 m2 siperfaqe e perbashket dhe 121 m2 siperfaqe e ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-1217-58L) Cmimi:260 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor, shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 90m2 organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1217-57R) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ngjitur me Ambasaden Amerikane. Siperfaqja totale prej 91 m2 eshte e organizuar ne nje sallon, nje kuzhine te ndare, dy d...

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-1217-56R) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter ne rrugen Sami Frasheri. Siperfaqja totale prej 110 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje, ...

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1217-55L) Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 77m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, koridor...

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1217-54R) Cmimi:265 Euro

Apartament me qera ne rrugen Viktor Eftemiu, prane zyrave te KESH ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter. Siperfaqja totale prej 60 m2 perfshin nje dhome ndenje, nje dhome gatimi te ndare, nje dhom...

Apartament 1+1 per shitje prane sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-1217-53L) Cmimi:115.500 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 77m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 1 dhome gjumi, tuale...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1217-52L) Cmimi:1700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne vend.  Banesa ndodhet ne katin e 6-te me siperfaqe totale prej 217.3 m2. Eshte e organizuar si me poshte:...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-516-11b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-516-12b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:1150 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne krah te Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-516-13b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Parkut te Madh te Tiranes (TRS-516-14b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:280.600 Euro

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane (TRR-516-15K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Dyqani ndodhet n...

Cmimi:2000 Euro