Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selites, ne Tirane

ID TRR-1222-32R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 128
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Daniel Ndreka

Apartament me qira ne Rrugen Daniel Ndreka, perballe Universitetit Marin Barleti ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile dy kateshe.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 128 m2 te organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe nji tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha mjetet elektroshtepiake te nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht nje ne sallon dhe nje ne njeren dhome te gjumit . Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ka akses te menjehershem ne Unazen e Madhe, Komunen e Parisit, zonen e Selites dhe rruget nderlidhese.

Cmimi: 400 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 621-28V 500 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 1216-5d 300 €

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament me qera prane qendres se Tiranes 

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pall
Me Qira 1117-57d 300 €

Apartament me qera prane qendres se Tiranes  Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Restorant Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 1219-14T 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Restorant Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4
Me Qira 918-53L 320 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-kateshe shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pall
Me Qira 715-47V 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 424-31Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Two bedroom apartment for rent in Albanopoli street
The apartment is situated on the sixth floor of
Me Qira 121-30D 350 €

Two bedroom apartment for rent in Albanopoli street The apartment is situated on the sixth floor of a new ...