Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane

ID TRR-818-8E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 12
Sipërfaqe m2 115
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Franc Nopca ne bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e XII-te te nje pallati te ri.

Siperfaqja prej 115 m2 organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 korridore, nje tualet dhe 2 ballkone.

Ambienti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Nje kondicioner eshte i instaluar ne dhomen e ndenjes dhe nje ne dhomen e gjumit.

Hapesirat jane te bollshme dhe te rregullta. Ambientet jane shfrytezuar ne menyre maksimale me dollape te medhenj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje zone shume e kerkuar per banim dhe per biznes. 

Ka edhe mundesi parkimi dhe ambienti eshte i survejuar me sistem kamerash sigurie.

Vendndodhja e apartamentit ka akses ne bulevardin Zogu I, ne rrugen Reshit Petrela, ne rrugen e Barrikadave dhe ne rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

 

Cmimi: 500 Euro / month

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane ish-Samsungut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1015-14b 400 €

Apartament me qera prane ish-Samsungut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash, ne
Me Qira 214-15j 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash, ne nje zone te qete ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te
Me Qira 915-49d 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pal
Me Qira 416-19b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 10-te
Me Qira 717-18K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te
Me Qira 119-12L 400 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te n
Me Qira 513-5 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri,
Me Qira 813-13 420 €

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri, me siperfaqe 96 ...