Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRS-517-41a) Cmimi:262.000 Euro

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pallat i ri dhe shume prestigjioz, me administrim te mire dhe ndertim shume cilesor. Pozicionohet ne katin e peste, me pamje nga jugu duke ofruar diell dhe qetesi....

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-517-40d) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dh...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-517-39L) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera prane shkolles Dora D’Istria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 4-kateshe shume prane me rrugen kryesore dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes. Me siperfaqe totale prej 75m2 ndahet ne sallon s...

Apartament 1+1 me qera te kompleksi Vizion Plus ne Tirane , (TRR-517-38a) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 , jo te fundit te pallatit me nje pamje te hapur dhe te bukur nga jugu. Me nje siperfaqe totale 80 m2 dhe te brendshme p...

Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane (TRS-517-37L) Cmimi:195.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, shume te mirembajtur qe ofron ashensor, administrim dhe kamera sigurie 24-ore. Banesa ka siperfqe totale prej 130m2 dhe s...

Zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-517-36d) Cmimi:1960 Euro

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese te re biznesi, ku operojne te njohura kombetare dhe nderkombetare. Ka nje siperfaqe totale prej 178 m2 te organizuar ne dy ambie...

Dyqan per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-517-35L) Cmimi:56.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 35.10m2 te ndare ne nje ambient se bashku me tualet. Dyqani eshte i pajisur me f...

Apartament 3+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane (TRS-517-34L) Cmimi:75.000 Euro

Apartament  3+ 1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 133.40 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-517-33L) Cmimi:113.400 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Pallati ka ndertim teper cilesor dhe i ofron te gjitha sherbimet per te bere nje jetese sa me te mi...

Dyqan me qera ne ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-517-32L) Cmimi:1700 Euro

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 120m2 ofron 2 ambiente te vecuara qe komunikojne me shkalle te brendshme dhe tualet. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati ekzistues, buze...

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Sami Frasheri ne Tirane (TRR-517-31L) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 54m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Drita...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-517-30L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri qe ofron administrim siguri dhe ashensor. Me siperfaqe prej 65m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ...

Apartament 1 + 1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-214-10b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartament...

Cmimi:250 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane , (TRR-214-11b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne ka...

Cmimi:320 Euro

Hotel per shitje ne Golem, Kavaje (GLS-214-1)
Golem,Albania

Hotel ne shitje ne Plazhin e Golemit ne Durres. Hoteli ndodhet ne k...

Cmimi:1.500.000 euro

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-214-12j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-214-13b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Aparta...

Cmimi:500 Euro