Vile tri kateshe me qera ne Peze te Vogel ne Tirane

ID TRR-1122-17G
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 860 Euro
Sipërfaqe m2 331.4 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Peze e Vogel

Vile tri kateshe ne shitje ne Peze te Vogel ne Tirane
Ofron nje siperfaqe totale prej 331.4 m2 te shperndare ne dy kate dhe nje papafingo.
Kati i pare eshte i ndare ne sallon, kuzhine, nje tualet dhe korridori lidhes.
Kati i dyte eshte organizohet ne tri dhoma gjumi, nje tualet dhe 4 ballkone.
Kati i trete eshte eshte papafingo.
Shtepiajepet me qera e mobiluar ne nje stil modern dhe te ri.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistem qendror chiller.
Dritaret jane dopio xham dhe te gjitha jane te pajisura me grila.
Ofron edhe nje obor rreth saj, i cili eshte i gjelberuar me peme dhe lule te ndryshme, ka dhe nje kend per barbecue te pajisur me furre druri.
Shtepia eshte e pajisur me sistem sgurie dhe perpara saj ofron hapesire parkimi.
Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster, per shkak te gjelberimit qe ofron.

Cmimi 860 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje lagje te qete te Tiran
Me Qira 213-45 1000 €

Vile 3-kateshe prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje lagje te qete te Tiranes, me siperfaqe ...

Vile me qera prane Optika Roma.

Ndodhet buze rruge kryesore ne nje nga lagjet me te vjetera te Ti
Me Qira 914-44b 950 €

Vile me qera prane Optika Roma. Ndodhet buze rruge kryesore ne nje nga lagjet me te vjetera te Tiranes. Vila ka ...

Vile me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Vila pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e per
Me Qira 115-50r 800 €

Vile me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Vila pozicionohet buze rruge kryesore dhe eshte e pershtatshme si per ...

Vile me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore me siperf
Me Qira 515-14b 1000 €

Vile me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore me siperfaqe ndertimi prej ...

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi, Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qete e rret
Me Qira 915-68K 900 €

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi, Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete e rrethuar me vila te ...

Vile me qira ne rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertim
Me Qira 822-20Z 1000 €

Vile me qira ne rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertim 150m2 e ndare ne ...

Vile per qera ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 dhe
Me Qira 1117-5d 800 €

Vile per qera ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 250 m2 dhe siperfaqe trualli ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.
Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin s
Me Qira 313-37 1000 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin sallonin, kuzhinen, ...