Vile dy kateshe me qira prane Pazarit te Ri, ne Tirane

ID TRR-822-20Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Sipërfaqe m2 150
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Vile me qira ne rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertim 150m2 e ndare ne dy kate banim dhe nje kat depo  si dhe parcela tokesore me siperfaqe 250m2 .
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon,ambjent ngrenie, ambjent gatimi, nje tualet dhe korridor.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi nje tualet, korridori lidhes dhe veranda.
Vila ofrohet per qira e mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen me kondicioner.
Oborri perreth siguron vend parkimi dhe pjese te gjelberuar me peme dhe lule te ndryshme.
Zona eshte mjaft e qete me largesi vetem 5 min nga qendra e Tiranes dhe lidhet lehte me akset rrugore, rruga Bardhyl, Pazari i Ri, rruga Dibres, Bulevardi Bajram Curri etj.
Vile ofrohet per qira per banim ose biznes duke filluar me zyra te ndryshme, Bar Kafe, Hostel, After School dhe shume opsione te tjera.

Cmimi 1000 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera prane Optika Roma.

Ndodhet buze rruge kryesore ne nje nga lagjet me te vjetera te Ti
Me Qira 914-44b 950 €

Vile me qera prane Optika Roma. Ndodhet buze rruge kryesore ne nje nga lagjet me te vjetera te Tiranes. Vila ka ...

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Vila eshte me dokumenta te rregullta
Me Qira 114-15b 1100 €

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Vila eshte me dokumenta te rregullta pronesie me nje ...

Vile tri kateshe ne shitje ne Peze te Vogel ne Tirane
Ofron nje siperfaqe totale prej 331.4 m2 te s
Me Qira 1122-17G 860 €

Vile tri kateshe ne shitje ne Peze te Vogel ne Tirane Ofron nje siperfaqe totale prej 331.4 m2 te shperndare ne dy ...

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi, Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qete e rret
Me Qira 915-68K 900 €

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi, Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete e rrethuar me vila te ...