Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-516-41b) Cmimi:102.000 Euro

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 92 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 80 m2 te n...

Toke per shitje prane rruges dytesore ne zonen e Yrshekut ne Tirane (TRS-516-40b) Cmimi:550.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen Bucia ne zonen e Yrshekut ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore me hyrje-dalje ne rrugen dytesore te autostrades Tirane-Durres. Toka ka siperfaqe prej 5500 m2 dhe eshte ne formen e nje drejtkendeshi....

Apartament 1+1 per shitje perballe me Maternitetin e Ri ne Tirane (TRS-516-39b) Cmimi:35.000 Euro

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Endri Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane bulevardit Zhan D Ark. Banesa ka siperfaqe te brendshme 43.56 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gj...

Zyre me qera ne Pedonalen Murat Toptani ne Tirane (TRR-516-38K) Cmimi:2600 Euro

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznesi shume prane Kalase se Tiranes. Ka nje hapesire prej 194 m2 te shpermdare ne 4 zyra, kuzhine, 2 tualete dhe korridor. Ambie...

Toke per shitje prane zones se Prushit ne Vaqarr, Tirane (TRS-516-37b) Cmimi:76.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen e re te Prushit ne Tirane. Ndodhet disa metra larg rruges kryesore e cila ka perfunduar vitet e fundit. Ka siperfaqe prej 1268 m2. Aktualisht eshte e mbjelle me peme te ndryshme frutore Kjo prone e...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-516-36K) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane Stadiumit Qemal Stafa. Ka nje hapesire prej 121 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine e vecua...

Vile 3 kateshe me qera shume prane vilave Amerikane ne Tirane (TRR-516-35K) Cmimi:1600 euro

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete shume prane residences Amerikane. Ka nje hapesire prej 395 m2 te shperndare ne 3 kate ku: Kati pare ka nje dhome te madhe nde...

Dyqan me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-516-34b) Cmimi:300 Euro

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 50 m2 se bashku me nje tualet brenda. Ofrohet bosh. Perpara dyqanit ka nje oborr ...

Apartament 2 + 1 prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-516-33b) Cmimi:142.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ish Punishtes se Pastave.  Me nje siperfaqe te brendshme prej 108 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma g...

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-516-32b) Cmimi:300.000 Euro

Apartament modern per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ish Punishtes se Pastave. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 194.7 m2 te organizuar si me poshte: Sallon te m...

Zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani ne Tirane (TRR-516-31K) Cmimi:420 euro

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ku shume biznese ushtrojne akitivitetin e tyre. Ka nje hapesire prej 40 m2 dhe eshte e shtruar e gjitha me laminat te nje cilesie te l...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRS-516-30K) Cmimi:162.500 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim ne nje pallat te ri me 2 ashensor shume prane rruges Mihal Duri. Ka nje hapesire prej 125 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenj...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi (TRR-815-43b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndo...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Zogut te Zi (TRS-815-45b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. ...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 3+1 me qera afer me Stacionin e Trenit ne Tirane , (TRR-815-46a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane . Apartamenti ...

Cmimi:260 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-815-47b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Myslym Shyri (TRS-815-48b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tiran...

Cmimi:87.000 Euro