Vile 4 - kateshe per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane (TRS-715-14b)

ID TRS-715-14b
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 490.000 Euro
Sipërfaqe m2 493 m2 + 590 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Shaba, prane TEG-ut

Vile moderne per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ka siperfaqe ndertimi prej 493 m2 dhe siperfaqe toke 590 m2.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes.

Kompleksi ofron siguri maksimale 24 – ore, administrim dhe oborr te gjelberuar.

Vila eshte e ndare ne 4-kate ku:

Kati i pare eshte gjysem i nendheshem dhe perfshin garazhd te mbyllur per parkim deri ne 3 makina dhe nje dhome lavanterie,

Ne katin e dyte kemi sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, ballkon dhe koridor,

Ne katin e trete ka 2 dhoma gjumi matrimoniale, dhome garderobe, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone,

Ndersa ne katin e katert ka dhome gjumi, tualet dhe 3 ballkone.

Shitet bosh. I gjithe ambjenti eshte shtruar me parket druri te nje cilesie te larte. Dhomat jane te mbushura plot drite dielli dhe dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila elektrike.

Rreth e rrotull viles ka peme e lule te ndryshme te cilet krijojne nje ambjent relaksues dhe plot ajer te paster.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Ka nje infrastukture te rregullt dhe te organizuar mjaft mire. Ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan dhe rrugen e Elbasanit.

Vila eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 490.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vila dy kateshe per shitje ne rezidencen Tirana Luxury Residence.
SIperfaqja e truallit eshte 800 m
Në Shitje 419-70T 495.000 €

Vila dy kateshe per shitje ne rezidencen Tirana Luxury Residence. SIperfaqja e truallit eshte 800 m2 dhe siperfaqja e ...

Vile 2-kateshe per shitje ne kryqezimin e rruges Mihal Grameno me rrugen Isuf Sefeni.
Pozicionohet
Në Shitje 316-42b 500.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne kryqezimin e rruges Mihal Grameno me rrugen Isuf Sefeni. Pozicionohet ne krah te rruges ...

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial
Në Shitje 715-7b 500.000 €

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet ...