Vile 4 - kateshe moderne per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane (TRS-715-7b)

ID TRS-715-7b
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 500.000 Euro
Sipërfaqe m2 493 m2 + 590 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Shaba, prane TEG-ut

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes.

Kompleksi eshte shume i preferuar si nga banoret vendas ashtu dhe nga te huajt.

Ketu do te gjeni siguri maksimale 24 – ore, administrim dhe shume ambjente te gjelberuara.

Vila ka siperfaqe ndertimi prej 493 m2 dhe siperfaqe toke 590 m2.

Eshte e ndare ne 4-kate ku:

Kati i pare eshte gjysem i nendheshem I ndare ne garazhd te mbyllur per parkim deri ne 3 makina dhe nje dhome lavanterie,

Ne katin e dyte kemi sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, ballkon dhe koridor,

Ne katin e trete ka 2 dhoma gjumi matrimoniale, dhome garderobe, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone,

Ndersa ne katin e katert ka dhome gjumi matrimoniale, tualet dhe 3 ballkone.

Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Mobilimi eshte modern dhe me cilesi te mire.

I gjithe ambjenti eshte shtruar me parket me nje cilesi te larte. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet sistemit qendror chiller te vendosur ne cdo dhome.

Dhomat jane te mbushura plot drite natyrale dhe dritaret jane dopio xham e te pajisura me grila.

Rreth e rrotull viles ka peme e lule te ndryshme te mbushur te cilet krijojne nje ambjent relaksues dhe plot ajer te paster larg zhurmes se qytetit.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit me vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes. Ka nje infrastukture te rregullt dhe te organizuar mjaft mire.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 500.000 Euro i negociueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile moderne per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.
Ka siperfaqe ndertimi prej 49
Në Shitje 715-14b 490.000 €

Vile moderne per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ka siperfaqe ndertimi prej 493 m2 dhe siperfaqe ...

Vila dy kateshe per shitje ne rezidencen Tirana Luxury Residence.
SIperfaqja e truallit eshte 800 m
Në Shitje 419-70T 495.000 €

Vila dy kateshe per shitje ne rezidencen Tirana Luxury Residence. SIperfaqja e truallit eshte 800 m2 dhe siperfaqja e ...