Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-815-9m) Cmimi:400 Euro

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje te vecante. Me siperfaqe 100 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, verande....

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-815-8m) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile me hyrje te vecante. Me siperfaqe 120 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, verande....

Toke per shitje ne afersi me fshatin Lunder ne Tirane , (TRS-815-7m) Cmimi:135.000 �

Toke per shitje afer Lundres perkatesisht ne fshatin Gurra e Vogel. Toka ka nje siperfaqe prej 1300 m2. E rrethuar me nje mur te larte mbrojtes dhe e mbjellur me peme te ndryshme, porta hyrese eshte prej hekuri dhe me permasa stand...

Ambjent zyra per shitje afer shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane , (TRS-815-6a) Cmimi:3200 /m2

Ambjent zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin e dyte te nje ndertese te re dhe shume te mirembajtur.Me nje siperfaqe te brendshme prej 173.8 m2 dhe eshte e ndare ne nje korridor dhe...

Vile 3 - kateshe me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRR-815-5b) Cmimi:1.000 Euro

Vile me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore ne nje nga lagjet me te qeta te Tiranes. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 330 m2 te ndare ne 3 kate dhe siperfaqe toke prej 86 m2 Te treja kat...

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-815-4b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Apartamenti eshte papafingo dhe ka nje siperfaqe prej 75 m2 e cila ndahet ne sallon, kuzhine te vecua...

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane ( TRR-815-3m) Cmimi:500 Euro

Zyre me qera ne fillim te rruges Naim Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 126 m2 ofron : 4 ambjente per zyra, dhome server , 4 ballkone, 2 tualete. Hapesira eshte ...

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-815-2b) Cmimi:250 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh prane rruges Don Boskos. Kompleksi ofron administrim, siguri dhe vende per parkim makine ne garazhd me pagese ekst...

Dyqan per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-815-1b) Cmimi:185.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore. SIperfaqja e dyqanit eshte 50 m2 ndersa siperfaqja e tokes perballe saj eshte 90 m2. Dyqani...

Vile 3 - kateshe me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-715-50b) Cmimi:4.800 Euro

Vile moderne me  prane qera prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne nje lagje te qete, ne nje grup vilash prane zones se Don Boskos dhe Unazes se Vogel. Vila ka siperfaqe toke prej 627 m2 dhe siperfaqe ndertimi...

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-715-49m) Cmimi:80.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter. Me siperfaqe totale 66 m2 ofron : sallon, dhome gjumi, kuzhine e vecuar, tualet dhe ballkon. Ballkoni sheh ne rru...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-715-48m) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 120 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma, 2 ballkone, tualet....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 'Don Bosko' ne Tirane , (TRR-412-8)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko, perballe qendres sociale me ...

Cmimi:300

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne TIrane , (TRS-412-9)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillim te rruges Don Bosko afer Zogut te Zi...

Cmimi:53.000

Apartamente per shitje ose me qera ne Sarande me rrjeshtin e pare nga deti, (SRS-412-2)
Sarande,Albania

N nj nga vendet m t mira n zemr t qytetit t Sarands jan nd...

Cmimi:900 /m2

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRS-412-10)
Tirane,Albania

Apartament per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Me nje siperfaq...

Cmimi:93.000

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardi Zogu I ne Tirane, (TRR-1018-28d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hamid Shijaku prane Fakultetit te ...

Cmimi:600 Euro