Dyqan farmaci per qira dhe shitje biznesi ne afersi te spitali Hygeia ne Tirane

ID TRR-322-46N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 330 Euro
Sipërfaqe m2 45 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kastriotet

Dyqan per qira bashke me biznesin si farmaci ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore.
Zona eeshte mjaft e pelqyer per zhvillim biznesi.
Siperfaqja 45 m2 eshte e ndare ne nje hapesire, nje depo dhe nje tualet.
Ofrohet e mobiluar si farmaci.

Shitet biznesi me te gjithe investimin brenda: kondicioner, banak, rafte dhe produktet.

Ka sherbyer se formaci 4.5 vite me klientel te ngritur dhe xhiro ditore rreth 300 euro ne dit.

Ka kondicionere te instaluar per ngrohje dhe ftohje.
Ka akses te menjehershem ne rrugen Kastriotet.

Cmimi: 20 000 euro i diskutueshem 
Qiraja e dyqanit 330 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne bodrumin e nje vile 5-kateshe, buze rruge
Me Qira 718-65L 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne bodrumin e nje vile 5-kateshe, buze rruge kryesore. Dyqani ...

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri,
Me Qira 517-21L 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, shume prane me ...

Ambient biznesi me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.
Ndertesa eshte e vecuar si ambient dhe es
Me Qira 922-47G 430 €

Ambient biznesi me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndertesa eshte e vecuar si ambient dhe eshte nje ...

Dyqan me qera te Kompleksi Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri palla
Me Qira 919-5S 280 €

Dyqan me qera te Kompleksi Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallatesh. Dyqani ka ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Nexho Konomi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne nje komplekset me te njo
Me Qira 1021-22N 270 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Nexho Konomi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje komplekset me te njohura te qytetit te ...

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges k
Me Qira 316-15b 370 €

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Dyqani ka ...

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane
Me Qira 516-34b 300 €

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane rruges ...

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje vile.
Me Qira 120-39S 400 €

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje vile. Struktura e ...