Dyqan me qera ne Kompleksin Kontakt ne Tirane

ID TRR-918-19E
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 350
Sipërfaqe m2 60
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i cili eshte pjese e kompleksit te banimit Kontakt.

Ka nje siperfaqe prej 60 m2, e cila eshte hapesire e perbashket qe perfshin edhe nje tualet.

Punimet e brendshme jane shume cilesore. Ne lidhje me ambientin e brendshem jane investuar edhe punime ekstra. 

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje sistem qendror. 

Hyrja eshte e veshur me vetrate xhami, dopio xham dhe perben nje mundesi shume te mire reklamimi.

Dyqani ndodhet buze rruges kryesore. 

Mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe me perpektive. Ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si supermarket, palester, kafene dhe dyqane te llojeve te ndryshme. 

Ka akses te lehte ne rrugen Frosina Plaku, ne rrugen Ndre Mjeda, ne rrugen Artan Lenja, ne zonen e 21 Dhjetorit, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit dhe ne zonen e ish Parkut te Autobuzave.

 

Cmimi: 350 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjetn zyre me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te
Me Qira 713-59 400 €

Ambjetn zyre me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, ...

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 816-9b 407 €

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne ...

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaq
Me Qira 1019-41S 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaqe prej 40 m2 e cila ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te r
Me Qira 214-11b 320 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka mundesi ...

Dyqan me qera ne rrugen Sulejman Pitarka prane rruges Muhamet Gjollesha.
Ambienti ndodhet ne katin
Me Qira 717-22K 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Sulejman Pitarka prane rruges Muhamet Gjollesha. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re buze rruge, ...

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 318-67R 385 €

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan me qera te Kompleksi Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri palla
Me Qira 919-5S 280 €

Dyqan me qera te Kompleksi Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallatesh. Dyqani ka ...

Dyqan me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 616-24K 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...