Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Vile 4 - kateshe moderne me qera prane qendres tregtare Teg ne Tirane (TRR-415-31b) Cmimi:2000 Euro

Vile me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes. Kompleksi eshte shume i preferuar si nga banoret vendas ashtu dhe nga te huajt larg z...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRS-415-30b) Cmimi:1.800 Euro / m2

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri dhe ne nje nga  zonat me te preferuara te kryeqytetit. Pallati ka ndertim teper cilesor duke ju ofruar administrim, siguri dhe ...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-415-29b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane tregut te Pazarit te Ri. Pallati ofron siguri, ashensor dhe administrim. Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sall...

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-415-28b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane kujdesit nga klientit CEZ. Pallati eshte nje nga me te miret e zones e ndertuar me shume cilesi dhe kujdes te vecante. Ai ...

Toke ne shitje tek Liqeni Farkes ne Tirane (TRS-415-27m) Cmimi:75.000 Euro

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes. Komuna e Farkës është vendi i zgjedhur per banimet elitare dhe me pamje marramendëse të maleve. Plani urbanistikes eshte miratuar per ...

Apartament 3+1 me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-415-26m) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara ne Bllok dhe ofron akses ne te gjitha pikat kyce te qytetit. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-415-25b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ish Ambasades Jugosllave. Pallati ofron ashensore dhe administrim. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 60 m2 te nda...

Magazina me qera ne autostraden Tirane - Durres (TRR-415-24b) Cmimi:3.600 Euro

Magazine me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane. Ndodhet prane rruges kryesore dhe qendres tregtare City Park. Rruga eshte e aksesueshme si nga makina te vogela ashtu edhe nga kamiona te tonazheve te ndryshme. Magazina ka s...

Toke ne shitje prane rruges Ali Demi ne Tirane (TRS-415-23m) Cmimi:159.000 Euro

Toke ne shitje prane Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane. Pozicionohet 50 m nga rruga kryesore. Ka nje siperfaqe prej 2207 m2. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje banese, vile, ambjent biznesi ose ferme t...

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRR-415-22b) Cmimi:500 Euro

Ambjent per zyra me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 150 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballk...

Toke per shitje prane zones se Porcelanit ne Tirane (TRS-415-21b) Cmimi:86.400 Euro

Toke per shitje prane rruges se Kokonozeve ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me nje siperfaqe prej 480 m2. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje banese, vile ose godine sherbimi. Zona eshte e qete,...

Zyre me qera tek ish Ekspozita ne Tirane (TRR-415-20m) Cmimi:250 Euro

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje  pallati te ri me ashensor. Lokalizohet ne nje prej zonave me te njohura prane te gjitha pikave kyce te qytetit. Ne kte zone ndodh...

Dyqan ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-515-31m)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne Tirane, ne rrugen Muhamet Gjollesha. Pozicionohe...

Cmimi:115.200 Euro

Vile me qera ne nje kompleks vilash ne Lunder , Tirane (TRR-515-32a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne nje residence shume afer me qendren tregtare Teg ne ...

Cmimi:2800

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-215-15b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane liqenit Artificial te Tiranes (TRS-215-16b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. ...

Cmimi:109.000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-215-17b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Mihal Grameno ne Tirane. ...

Cmimi:1.000 Euro / m2