Apartament 2 + 1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-21b)

ID TRR-1014-21b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore.

Pallati ofron siguri me roje e kamera 24-ore, administrim dhe ashensore.

Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Mobiljet dhe I gjithi arredimi I shtepise jane te reja, te paperdorura me pare te markave italiane.

Mund te permendim kuzhine te kompletuar me te gjitha paisjet e saj si  lavastovilje, sobe, frigorifer dhe te gjitha dhomat te kompletuara ne kushte teper bashkohore.

Dritaret jane dopio xham e te pajisura me grila gjithashtu pallati eshte I termoizoluar mjaft mire me sistemin kapot.

Ballkoni ofron nje pamje te mrekullueshme nga kopshti Zologjik te mbushur plot gjelberim dhe ajer te paster.

Zona eshte nder me te mirat te qytetit dhe shume e kerkuar nga te huajt kohet e fundit me vetem disa metra larg liqenit Artificial te Tiranes.

Prane saj ndodhen shume dyqane, minimarkete, supermarket, restorante, lokale, kopesht per femije etj.

Ofrohet vend parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi 700 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 1116-33L 600 €

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti  ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet
Me Qira 1116-20T 800 €

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me t
Me Qira 813-27 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te ...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 216-58b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 614-21j 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile privat
Me Qira 919-29L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile private shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe
Me Qira 113-6 600 € €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe perbehet nga nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te r
Me Qira 619-17L 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...