Apartament dupleks modern me qera ne Residencen Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRR-214-55b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 – katesh.

Me nje siperfaqe prej 140 m2 ambjenti ofron:

Ne katin e pare kemi sallon se bashku me kuzhinen, koridor, ballkon dhe tualet,

Ne katin e dyte ndodhet 2 dhoma gjumi njera prej tyre e mobiluar dhe nje dhome tjeter ( e cila mund te perdoret si dhome studio ose per femije) , tualet dhe ballkon.

Njera dhome gjumi se bashku me dhomen e vogel lidhen me nje pale shkalle druri shume te mira.

Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern, nuk mungon asgje si nga pajisjet e kuzhines ashtu edhe nga cdo detaji tjeter ne kete shtepi. 

Paisjet e vendosura si sobe, mikrovale, lavastovilje, lavatrice, frigorifer, televizor etj ne kete shtepi jane te markave te njohura Samsung, Zanussi, Telefunken, Mitsubishi etj.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga 2 kondicioneret te vendosur njera ne sallon dhe tjetra ne dhomen e gjumit.

Te dy dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Ballkonet ofrojne nje pamje relaksuese dhe te gjelberuar, si dhe ajer i fresket.

Nuk mund te leme pa permendur edhe cilesite e ketij kompleksi i cili ofron siguri me kamera 24 ore,hapesira te gjelberta, pishine verore dhe dimerore, palester, restorant etj.

Apartamenti sapo ka perfunduar mobilimin dhe eshte I ri.

Eshte me mundesi parkimi.

Cmimi 900 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 918-17S 850 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallatit te ri
Me Qira 219-32L 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallatit te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 818-18L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament modern me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje komplek
Me Qira 116-55b 1000 €

Apartament modern me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks pallatesh te ...

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 817-14L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pal
Me Qira 314-28j 850 €

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi.
Ndodhet ne katin e trete te nje pall
Me Qira 1218-2d 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe ofron ...