Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Ambjent biznesi me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-913-36) Cmimi:1200 euro

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe te njohur te qytetit. Zona perreth eshte mjaft e favorshme per te zhvilluar biznesin tuaj. Ambjenti ka nje siperf...

Vile 2 kateshe me qera ne Qender te Tiranes (TRR-913-35) Cmimi:2000 euro

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ne kete prone perfshihet kati i II-te dhe i III-te i nje vile, me siperfaqe totale 400 m2. Katet kane nje siperfaqe prej 200 m2 secila, te organizuara ne 5 dhoma+ 2 banjo + ball...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-913-34) Cmimi:3500 euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Kjo vile ndodhet ne buze te rruges kryesore, afer qendres se Tiranes. Shtepia eshte e organizuar ne 3 kate, me nga 140 m2 ne kat, dhe me nje oborr prej 250 m2. Ndertesa ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-913-33) Cmimi:1800 euro

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne total, te organizuara ne 3 kate. Kati i pare prej 108 m2 dhe me lartes 3.2 m, ofron dy ambjente, depo/magazine dhe tualet. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane, (TRR-913-32) Cmimi:230 Euro

Apartament me qera perballe shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues , me nje siperfaqe prej 60 m2 ofron hapesirat e nevojshme per kuzhinen, sallon, ballkon, dhome gjumi, banjo, korrido...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-913-31) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me ashensor. Me siperfaqe 110 m2, banesa ju ofron sallonin e ndenjes, ambjentin ngrenje-gatim, 2 dhoma gjumi, ballk...

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-913-30) Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 me qera mbrapa Presidences ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te qytetit, ne katin e X-te te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe totale prej 130m2, hapesira eshte e organizuar ne sallon te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-913-29) Cmimi:37.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet rreth 200 m mbi Lokalin e Freskut, ne nje pallat te ri dhe cilesor. Me siperfaqe te brendshme prej 78 m2, ai ofron sallon ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua...

Apartament modern me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRR-913-28) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Zhan D’Ark ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri, me siperfaqe 70 m2. Pallati ju mundeson ashensor, administrim dhe siguri. Banesa eshte e punuar dhe mob...

Apartament 1+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-913-27) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera te rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri  dhe teper cilesor ne punime. Ka nje siperfaqe prej 80 m2, te ndare ne sallon ndenje, aneks gatimi, d...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane (TRR-913-26S) Cmimi:900 euro

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 111 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne: sallon ndenje, ambient gatim-ngre...

Vile me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-913-25S) Cmimi:1200 euro

Vile me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane Ne kete prone perfshihen 2 kate te viles, kati i dyte dhe i trete. Vila ofron nje siperfaqe prej 220 m2 e organizuar ne dy kate: Kati i dyte ofron 1 soxhorno, 1 dhome e p...

Apartament 1+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes , (TRR-817-6a)
Tirane,Albania

Apartament me qera shume prane me Bulevardin Zogu i I dhe me qendren...

Cmimi:270 Euro

Apartament 2+1 ne hyrje te Parkut dhe Liqenit te Tiranes , (TRR-817-7a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngj...

Cmimi:1100 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRR-817-8K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera shume prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane....

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-817-9K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane qendres se Tiranes buze rruges kryes...

Cmimi:62.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje te Kompleksi Halili ne Tirane , (TRS-817-10a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1  per shitjetek kompleksi Halili, ne rrugen e Dib...

Cmimi:130.000 Euro