Apartament 1+1 me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-823-45R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Barrikadave tek 9 Kateshet.
Pozicionohet ne katin  e dyte banim te nje pallati me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62 m2 te organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Ofrohet i mobiluar ne gjendje mjaft te mire dhe dhoma e gjumit eshte e shtruar me parket. 
Ka te instaluar dy kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e eapartamentit. 
Orientimi i apartamentit eshte per nga lindja dhe mundeson ndricim te bollshem natyral. 
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare dhe me te preferuara te Tiranes. 
Vendodhja e apartametit ofron akses te lehte me zonat dhe akset kryesore rrugore te Tiranes si psh: rruga e Dibres, rruga e Elbasanit, sheshi Skenderbej, Bulevardi Zogu I, Bulevardi Deshmoret e Kombit. 

Cmimi: 400 Euro/Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi, ne rrugen Mic Sokoli ne Tirane

Ndod
Me Qira 619-24S 330 €

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi, ne rrugen Mic Sokoli ne Tirane Ndodhet ne katin e pare ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1019-12T 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat
Me Qira 421-5V 350 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira prane Kishes Katolike ne Don Bosko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e sht
Me Qira 520-12S 300 €

Apartament 1+1 me qira prane Kishes Katolike ne Don Bosko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te fundit te ...

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje palla
Me Qira 1214-4b 350 €

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese moderne.

Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organ
Me Qira 617-37K 350 €

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese moderne. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne: sallon, ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati
Me Qira 217-15L 300 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje palllati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Ndodhet ne katin e p
Me Qira 220-31S 300 €

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...